074-769-1454


תיקון משאבות ואקום


התפקיד המרכזי של תיקון משאבות ואקום הוא לשמור על המשאבות תקינות ויעילות. למעשה, תיקון משאבות ואקום הפך להיות נפוץ ופופולרי בקרב תעשיות רבות בארץ ובעולם. תפקידן של המשאבות הוא למעשה ליצור ואקום, חלל ריק לצרכים שונים בתעשיות שונות ומגוונות. כמו כן, תיקון משאבות ואקום הינה מלאכה אשר דורשת ידע רב, ניסיון ומקצועיות. הנדסת ואקום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי תיקון משאבות ואקום, מכירה של ציוד וקום, תיקון במשאבות וקום, מערכות ואקום, וטיפולי מערכות ואקום מתקדמים ומקצועיים. החברה גאה להחזיק בצוות עובדים מן המומחים בהנדסת לחץ נמוך והוואקום.
 
ציוד וקום

על מנת לבצע רכישה חכמה ונכונה של ציוד וקום, חשוב להעזר בחברה מקצועית ומנוסה אשר יכולה להעניק ייעוץ, ומחזיקה במוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר. הוואקום הוא למעשה ״ריק״. המצב בו אין חומר כלל, משפר מוצרים רבים ומונע כניסה של חיידקים מזהמים אשר קיימים באוויר. השימוש במשאבת ואקום למעשה שואב את האוויר או את המים, וכך נארזים מוצרים וחפצים רבים בצורה אפקטיבית ונכונה יותר.
 

תיקון במשאבות וקום
 
תיקון במשאבות וקום הינו תחום רחב וגדול. את תחום זה נהוג לחלק לשני נתחים מרכזיים, הראשון עוסק בתיקון במשאבות מכניות. מדובר בסוג תיקון בסיסי, אשר כולל טיפול באטמים, החלפה של מוצרים שונים, וטיפול יסודי במנוע החשמלי. הנתח השני של תחום זה, הוא תיקון משאבות אג'קטור. משאבות מסוג זה אינן כוללות מנוע חשמלי, ולכן דורשות טיפול ותיקון מסוג אחר. תיקון מסוג זה דורש בדרך כלל טיפול של טבעות שאיבה, צילינדרים ותיקון בוכנות. כמו כן, מומלץ לבצע ניקוי יסודי של רשת המשאבה, דרכה נשאב האוויר. כמו כן, קיימות משאבות מסוג טבעת מים. משאבה זו פועלת באמצעות חשמל, והינה מכנית.
 
מערכות ואקום

חברת הנדסת ואקום הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי מערכות ואקום, ומציע שירותי טיפול ותיקון של משאבות ואקום מסוגים שונים. החברה מחזיקה באנשי המקצוע מן הטובים והמנוסים בתחום, וגאה להיות הספקית המרכזית של חברות רבות בארץ.
 
משאבות ואקום יבשות

משאבות ואקום יבשות למעשה אינן פועלות על חשמל, אלא באמצעות תרמודינמיקה. טיפול ותיקון עבור משאבה מסוג זה יכלול בדרך כלל תיקון של הצנרת, לוח הפיקוד ואמצעי מדידה, וכמובן פקידה מקיפה.
 
 


לקבלת ייעוץ מקצועי
עבור העסק שלכם

 חייגו אלינו
074-769-1454

או מלאו פרטיכם
וניצור קשר בהקדם:

 


Vacuum Enginerring
מבוא סיוון 5, קרית גת
vacumeng@gmail.com
074-769-1454


משאבות ואקום ומפוחי לחץ נמוך
של המותגים המובילים בעולם:

 

Vacuum Enginerring  |  מבוא סיוון 5, קרית גת | vacumeng@gmail.com | 074-769-1454

משאבות ואקום ומפוחי לחץ נמוך של המותגים המובילים בעולם:

 

 

   שיפוץ משאבות       שיפוץ למשאבת ואקום       תיקון משאבות ואקום       שיפוץ משאבת וקום       תיקון משאבת ואקום       אביזרים למשאבת וקום       מסנן שמן למשאבות ואקום       תיקון משאבות       שיפוץ למשאבות ואקום       תיקון למשאבות ואקום       פילטרים למשאבת וקום       טיפול במשאבות ואקום       שמן למשאבות ואקום       חלקים למשאבות וקום       מערכות למשאבות ואקום   
   אביזרים למשאבות ואקום       מכירת משאבות ואקום       שיפוץ משאבות ואקום       שירות למשאבות ואקום       תיקון משאבות ואקום       מאמרים נוספים